O galerii

Godziny otwarcia

DZIŚ ZAMKNIĘTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia

O galerii

W głównej części Tkalni połączonej wspólnym pasażem znajdują się m.in. salony Big Star, Diverse, Tatuum, 4F, Esotiq, Ryłko, 50 style oraz jeden z największych w Polsce salonów Sinsay. Znajdziecie tu również pierwsze w mieście sklepy Empik i House, oraz Smyk i Hebe ze sklepami zlokalizowanymi w części kompleksu z wejściami zewnętrznymi obok CCC, Martes Sport, Reserved, KiK, Pepco i Media Expert.

Niebanalne rozmieszczenie sklepów w zabudowie o charakterze miejskiego rynku, przestronny pasaż z miejscem do odpoczynku, komfortowe wnętrza i atrakcyjne portfolio marek sprzyjają nie tylko zakupom, ale też spędzaniu czasu wolnego.

W pasażu Tkalni podziwiać można prawdziwy szybowiec SZD-30 Pirat Aeroklubu Łódzkiego zawieszony nad sceną. Szybowiec z jednej strony jest hołdem dla pabianickiego, słynnego konstruktora szybowców, Pana Bogumiła Beresia. Z drugiej strony służy popularyzacji tego pięknego sportu, w którym Polacy od lat są w światowej czołówce.

Bądź z nami na bieżąco!

O nas

Krótko o historii

Projekt Centrum Handlowo-Rozrywkowego Tkalnia dopełnia proces rewitalizacji historycznej zabudowy miasta. Za sprawą inwestycji stare zabudowania zakładów bawełnianych Krusche&Ender zyskały nowy blask. Miejsce ponownie tętni życiem, może być wizytówką miasta, a wraz z planowanymi dalszymi inwestycjami przyczyni się do ożywienia kolejnych terenów miejskich, które będą dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta i regionu.