Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Repertuar kina Helios

REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 04-10.03

Filmowe przeboje na ekranach kin Helios!

Największym szczęściem dla rodziców jest uśmiech na twarzy dziecka. Aby w tym trudnym momencie sprawić przyjemność najmłodszym widzom z Ukrainy, od 4 marca sieć kin Helios będzie prezentować filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce. Zaplanowano co najmniej jeden seans dziennie przez cały tydzień, w każdym kinie Helios.

Pierwszym tytułem wyświetlanym w cyklu darmowych pokazów dla najmłodszej widowni, będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era”, w którym dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować będzie sam mistrz NBA LeBron James oraz Królik Bugs i jego paczka niesfornych bohaterów Looney Tunes!

Początek marca to wspaniały czas dla kinomanów i fanów Uniwersum DC, a w szczególności… Batmana. Zapowiada się niesamowity weekend w kinach z kolejnym uwielbianym przez miliony widzów na całym świecie superbohaterem! Ten rok będzie obfitował w blockbustery pokroju Batmana – a więc dla kinomanów to dopiero początek filmowej przygody.

Od czasu, kiedy widzowie mogli zobaczyć na dużym ekranie Batmana minęło kilka lat. W najbliższy piątek Mroczny Rycerz ponownie zagości na ekranach kin, a jego strój przywdzieje tym razem Robert Pattinson. Jak przekonują twórcy filmu, „Batman” będzie epickim i mrocznym widowiskiem z pogranicza kryminału z elementami noir, dreszczowca i kina akcji. Batman pierwszy raz w historii filmów pełnometrażowych będzie tak mocno zaangażowany w rozwikłanie zagadki detektywistycznej. Jest to bezpośrednie nawiązanie do komiksowego uniwersum DC, w którym Batman uchodzi za najwybitniejszego detektywa. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników, Batman występuje przeciwko korupcji w Gotham, stając się tym samym jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. W trakcie śledztwa Batman spotyka Kobietę-Kota, Pingwina oraz Człowieka-Zagadkę. Efekt ich spotkania widzowie będą mogli zobaczyć w kinach Helios już od najbliższego piątku…

Druga premiera ucieszy fanów animacji – rozhuśtana morską falą opowieść o sympatycznych zwierzakach powraca – „Ups 2: Bunt na Arce”. Najmłodsi widzowie staną przed szansą wyruszenia w wielką wyprawę z Pluszczakami w poszukiwaniu nowego domu i czegoś do przekąszenia. Akcja filmu przenosi się z Arki Noego, którą wypłynęli bohaterowie pierwszej części – na ląd, a konkretnie na wyspę zamieszkiwaną przez Pluszczaki. W ich spokojne życie wkroczą teraz wszystkie gatunki zwierząt z Arki Noego, a co z tego wyniknie? Zapowiada się przygoda i humor jakich dawno nie było!

Pozostając w świecie animacji najmłodsi widzowie mogą wybrać się na wspólną filmową przejażdżkę z rodzinką Sielskich. To będzie mega zakręcona wyprawa pełna śmiechu, a do tego w doborowym towarzystwie. Na ratunek porwanej Babie Jadze ruszają wilkołak, mumia, wampir oraz Frankenstein. Cała rodzinka podąża tropem Mili Starr słynnej łowczyni potworów. Widzowie zobaczą w trakcie poszukiwań całą plejadę potwornego świata: Yeti, potwora z Loch Ness i King Konga! To wszystko w zwariowanej komedii „Potworna rodzinka 2”.

Widzowie żądni przygód rodem ze świata gier będą usatysfakcjonowani wybierając się na film „Uncharted” z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem. Ci dwaj niezłomni poszukiwacze skarbów ruszają w podróż życia chcąc odnaleźć słynną fortunę Magellana. Problem w tym, że nie oni jedyni chcą się wzbogacić. Pojawia się bezwzględny Moncado (Antonio Banderas), który uważa się za prawowitego spadkobiercę skarbu.

Cykl Kino Konesera ma do zaprezentowania film „Dom Gucci”, który już 7 marca przybliży widzom historię obfitującą w intrygi, miłość, zawiść, ogromne pieniądze, sławę i ludzkie słabości. Pozwoli zajrzeć do jednego z najsłynniejszych domów mody od kuchni. A dla widzów nie lada gratką będzie zapewne przemiana Lady Gagi z prowincjonalnej „kobietki” w istną lwicę salonową. Film otrzymał nominację do Oscara® w kategorii: charakteryzacja oraz fryzury. Oczywiście warto docenić ciężką pracę, jaką twórcy filmu włożyli nie tylko w te warstwy filmu.

10 marca w ramach cyklu Kultura Dostępna zaprezentowany zostanie film, w którym mistrzowskie rękawice założy Piotr Głowacki wcielając się w legendę boksu Tadeusza „Teddy’ego Pietrzykowskiego” w filmie „Mistrz”. Teddy zdobył tytuł mistrza wszechwag niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo.

Repertuar Heliosa niezmiennie oferuje super seanse każdego dnia. Dlatego warto już dziś zajrzeć na stronę www.helios.pl, zapoznać się z poszczególnymi tytułami i zaopatrzyć w kinowe bilety. Należy przy tym pamiętać o wyjątkowej ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Do zobaczenia na porywających seansach!

 

Repertuar Kina Helios Tkalnia Pabianice, REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 04-10.03

Wróć