Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Repertuar kina Helios

REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 10-16.12

Niezapomniane przeżycia filmowe w kinie Helios w Pabianicach!

Jak mawiają… nie samymi Świętami człowiek żyje! Każdemu należy się chwila oddechu i relaksu w przedświątecznej gorączce, a o to zadba już sieć kin Helios. Na ekranach czekają na widzów filmowe prezenty spośród których każdy kinoman znajdzie coś dla siebie!

Gorąca premiera długo wyczekiwanego filmu Stevena Spielberga „West Side Story” przeniesie widzów w czasie do roku 1957. Kinami zawładnie słynny brodwayowski musical w nowej odsłonie, ponownie odkrywając uroki młodzieńczej miłości, a także czując dreszcz emocji towarzyszący rywalizacji nowojorskich gangów ulicznych.

Weekend to wyjątkowy i rodzinny czas, a jak rodzina to tylko ta pełna magii z najnowszej opowieści jaką przynosi studio Disney. „Nasze magiczne Encanto” zabiera widzów w daleką podróż do Kolumbii tętniącej kolorami, śpiewem i magią uzdrawiania. Kinomani zaprzyjaźnili się także z największym na Świecie psem o imieniu Clifford. Ten niepowtarzalny czerwony psiak zaprasza na seanse głośnym szczeknięciem. To historia, której nie możecie przegapić!

Ridley Scott zaprasza wszystkich do obejrzenia tego co dzieje się za drzwiami pewnego domu… A jest nim „Dom Gucci”. Niesamowite gwiazdorskie kreacje, intryga, miłość, zdrada i tragedia w szokującej historii rodzinnego imperium! Pozostając w klimacie show biznesu nie może zabraknąć też i polskiego akcentu. Hipokryzja świata celebrytów i ujawnienie prawdy na temat tzw. „afery dubajskiej” przedstawią nam twórcy filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Wszyscy chcemy poznać prawdę, ale czy jesteśmy na nią gotowi?

Z pewnością na to co ma się wydarzyć za 6 miesięcy z naszą planetą nie są gotowi Amerykanie. A wszystko to będziemy mogli zobaczyć w najbliższy piątek 10 grudnia w komedii z nutką katastrofy „Nie patrz w górę”… Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po obrzeżach galaktyki krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się nią nie przejmuje. Okazuje się, że ostrzeganie ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Rozmach tej produkcji będzie można zobaczyć w sieci kin Helios już od najbliższego piątku 10 grudnia, a od 24 grudnia na Netflix!

Najbliższa niedziela, 12 grudnia, nie będzie leniwa, ponieważ właśnie tego dnia kina Helios będą świętować 20-lecie premiery filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Będzie to specjalna jubileuszowa edycja filmu zawierająca materiały dodatkowe MAGICAL MOVIE MODE. Na fanów Harry’ego Pottera przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania z filmowymi nagrodami. Natomiast po seansie zostaną zaprezentowane ciekawostki zza kulis powstawania filmu, wypowiedzi aktorów i reżysera Chrisa Columbusa, a także niepublikowane wcześniej sceny!

Na miłośników mocnych wrażeń i wielkiego kina czeka propozycja polskiego kandydata do Oscara „Żeby nie było śladów” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Film zostanie wyświetlony w ramach cyklu Kultura Dostępna 16 grudnia. Historia tragicznej śmierci Grzegorza Przemyka z plejadą gwiazd polskiego kina to film opatrzony znakiem „Stop nie przegap”.

 

Repertuar Kina Helios Tkalnia Pabianice, REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 10-16.12

 

Wróć