Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Repertuar kina Helios

REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 11-17.03

Marcowe przeboje na ekranach kina Helios w Pabianicach!

Pierwszy weekend marca zaowocował ogromnym poruszeniem w kinach. Kolejne dni zapowiadają się nie mniej ciekawie! W repertuarze Heliosa znajdzie się w nadchodzącym tygodniu wiele tytułów, które będą doskonałą zachętą do relaksu w klimatycznej sali przed wielkim ekranem. Wyjątkowa atmosfera kina, chrupiący popcorn, chłodny napój czy pyszna kawa to sprawdzony pomysł na idealny dzień.

Zbliżająca się piątkowa premiera najnowszej animacji ze studia Disney/Pixar „To nie wypanda” zadowoli niejednego sympatyka dobrej komedii i futrzastych zwierzaków jakimi są… pandy. Jak to w świecie animacji bywa historia jest komiczna i fantastyczna! Bohaterką filmu jest Mei Lee, wesoła 13-latka, która przestaje być posłuszną córeczką mamusi i wkracza w burzliwy okres dorastania. Nastolatce przeszkadza, że Ming, jej nadopiekuńcza mama, jest zawsze u jej boku. Jakby Mei miała mało ciągłych zmian zainteresowań, zmian w związkach i w swoim ciele to jeszcze dochodzi nowa kwestia: kiedy dziewczynkę ponoszą emocje (czyli praktycznie na okrągło), zamienia się w olbrzymią pandę czerwoną! I tu zaczyna się zwariowana przygoda.

11 marca odbędzie się wyjątkowy filmowy wieczór z kultowymi animacjami z Japonii. Cykl NMF zaprezentuje wówczas Mini Maraton ANIME z przedpremierowym pokazem filmu „BELLE”! który jest współczesną opowieścią o pięknej i bestii oraz film „MIRAI” – magiczną historię o potędze wyobraźni i akceptacji. Sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów, którzy kochają ten gatunek na niezwykłą podróż do świata Anime!

12 marca w kinach zrobi się głośno i muzycznie, a to za sprawą wydarzenia w ramach cyklu Helios na Scenie. „BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE” to najnowsza odsłona światowej trasy koncertowej, na której czele stoją ikony popu XXI wieku – BTS. To potężne występy i największe przeboje z ich całej kariery!

12 i 13 marca w ramach cyklu Helios dla Dzieci zaprezentowany zostanie przedpremierowo film „Za duży na bajki” – pobudzająca wrażliwość opowieść o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. Na młodych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a nagrodami w konkursach będą książki oraz gry planszowe! W niedzielę, 13 marca Helios przygotował coś również dla maluszków w ramach cyklu Filmowe Poranki – kolejne spotkanie z kocimi ulubieńcami „44 Koty” – czyli pięć bajeczek na dobry początek niedzieli.

Z myślą o dzieciach, które stanowią liczną grupę wśród uchodźców z objętej wojną Ukrainy, aby choć na chwilę pomóc oderwać im się od dramatycznych wydarzeń ostatnich dni, Helios rozpoczął cykl codziennych bezpłatnych seansów w języku ukraińskim. Od najbliższego piątku, 11 marca zaprezentowana zostanie bajka „Tom & Jerry” – szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z animacją!

Repertuar Heliosa niezmiennie oferuje super seanse każdego dnia. Dlatego warto już dziś zajrzeć na stronę www.helios.pl, zapoznać się z poszczególnymi tytułami i zaopatrzyć w kinowe bilety. Należy przy tym pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”

 

Repertuar Kina Helios Tkalnia Pabianice, REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 11-17.03

Wróć