Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Repertuar kina Helios

REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 18-24.02

Ciepło, cieplej, gorąco… w kinach Helios!

Tak właśnie zapowiada się nadchodzący tydzień filmowy Heliosa. Będzie wesoło, romantycznie, momentami nawet erotycznie, śpiewająco i muzycznie, przygodowo i wojskowo… jednym słowem FILMOWO! Wszyscy kinomani znajdą coś dla siebie, bez względu na pogodę i nastrój. A lekiem na całe zło zawsze będzie kino!

W najbliższy piątek widzowie spragnieni przygód i poszukiwania skarbów będą mieli okazję „wejść do gry” ze słynnym Nathanem Drakiem i Sullym. To bohaterowie jednej z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów. W „Uncharted” widzowie zobaczą charyzmatyczny duet: Tom Holland oraz Mark Wahlberg i tylko oni są w stanie odnaleźć skarby gromadzone niegdyś przez Ferdynanda Magellana. Premiera, której nie można przegapić i przygoda warta każdego czasu.

Kolejny premierowy tytuł na ekranach kin Helios także przyniesie ogrom emocji. „Pies” to historia dwóch byłych żołnierzy elitarnej jednostki Rangers, którzy wbrew własnej woli wyruszają w podróż życia. Jednym z nich jest… tytułowy pies – Lulu, który daje w kość swojemu towarzyszowi podróży. Zanim dotrą do celu podróży doprowadzą się do szaleństwa, cudem unikną wypadku, nagną trochę praw, ale też nauczą się czegoś od siebie, że czasami w życiu trzeba opuścić gardę, aby znaleźć szczęście.

Bohaterów kolejnego filmu również połączy przypadek, a film „Wyjdź za mnie” może być śmiało dowodem na to, że nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Dwie muzyczne supergwiazdy Kat Valdez i Bastian (w tych rolach Jennifer Lopez i Maluma) postanawiają wziąć ślub przed publicznością jednego ze swoich koncertów. Kat dowiaduje się jednak, na moment przed zaślubinami o niewierności Bastiana i zamiast tego postanawia poślubić nieznajomego z tłumu! Szalony impuls przeradza się w nieoczekiwany romans – pytanie tylko: czy dwoje ludzi z kompletnie innych światów może pokonać ich dzielącą przepaść i stworzyć miejsce, do którego oboje należą?

Dla sympatyków polskiego kina Helios ma do zaproponowania w repertuarze aż trzy różne filmy. Pierwszy z nich to „Miłość jest blisko” klasyka gatunku z spod znaku kupidyna, gdzie dwójka głównych bohaterów zna się od dziecka, a szukają miłości nie tam, gdzie powinni, bowiem… mają ją na wyciągnięcie dłoni! Drugi z filmów to mocne wejście Patryka Vegi który jak sama zapowiada: „grzecznie już było”, i na dowód tego w najnowszym projekcie „Miłość, seks i pandemia” prezentuje zadziorne kobiece trio: Mucha, Rozenek-Majdan i Zborowska_Wrona. One pokażą widzom jak wygląda miłość w czasach lockdownu. Trzecia produkcja, która czeka na widzów to „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – komedia o wymownym tytule a w dużej mierze o męskich słabościach, sile przyjaźni i miłości w wydaniu znanych już widzom bohaterów pierwszej części.

Zbliżający się weekend to dla wielu wspaniały rodzinny czas, który można spędzić z nikim innym jak z misiem koala o imieniu Buster. On zadba o resztę zabawy, bo ma na playliście same hity i najlepszą grupę artystów. „Sing 2” to bezkonkurencyjna animacja, która podbiła już serca milionów widzów na całym świecie! To trzeba zobaczyć! Helios ma dla najmłodszych poszukiwaczy skarbów jeszcze jeden hit. Kolejna odsłona przygód najfajniejszego chłopca świata, który wraz ze swoją paczką muszą odnaleźć „Skarb Mikołajka”. To najważniejsza przygoda w ich życiu bowiem od jej przebiegu zależą dalsze losy paczki i życia Mikołajka.

 

Repertuar Kina Helios Tkalnia Pabianice, REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 18-24.02

Cykl Kino Konesera ma do zaprezentowania w nadchodzącym tygodniu dwa filmy. 20 lutego będzie to „(Nie)długo i szczęśliwie” – włoska komedia w której cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie “tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania? Dzień później widzowie spotkają się z dwójką wspaniałych aktorów i wyruszą z nimi w sentymentalną podróż w głąb siebie przy okazji filmu „C’mon C’mon”. Ten czarno-biały film jest lekiem na całe zło i przeciwności jakie napotyka każdy z nas. Piękna muzyka, długie spokojne ujęcia miast, które przemierzają bohaterowie będą w stanie wyciszyć i ukoić każdego, kto zdecyduje się wyruszyć w tę podróż. Reżyser ukazuje różnice między światem dzieci, a dorosłych i w subtelny sposób zwraca uwagę na problemy z codzienną komunikacją ludzi, którzy nierzadko słyszą, ale nie słuchają zwłaszcza tych najmłodszych.

24 lutego w ramach cyklu Kultura Dostępna zaprezentowany zostanie film „Niepamięć” – grecki kandydat do Oscara® pokazywany również na Festiwalu w Wenecji. Współczesna opowieść podparta absurdalnym humorem przeniesie widzów do Grecji opanowanej przez epidemię Amnezji. Będzie to niezwykłe doświadczenie, w którym będzie można poczuć to co główny bohater: być zapomnianym i zapomnieć jednocześnie kim się jest. Będzie jednak szansa na nowe życie i nową tożsamość…

Repertuar Heliosa niezmiennie oferuje super seanse każdego dnia. Dlatego warto już dziś zajrzeć na stronę www.helios.pl, zapoznać się z poszczególnymi tytułami i zaopatrzyć w kinowe bilety. Należy przy tym pamiętać o wyjątkowej ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”! Do zobaczenia na gorących seansach.

 

 

Wróć