Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Repertuar kina Helios

REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 25.02-03.03

Niezwykłe przygody na ekranach kina Helios w Pabianicach!

Ostatni weekend lutego w sieci kin Helios zapowiada się naprawdę intensywnie. W repertuarze znajdą się filmy zarówno dla najmłodszych kinomanów, dla młodzieży oraz fanów gier jak i dla dorosłej części widowni. Każdy z powodzeniem znajdzie coś dla siebie, aby choć na chwilę oderwać się od codziennej rzeczywistości i stać się łowcą przygód!

Najmłodsi widzowie z pewnością nie mogą się już doczekać kolejnego animowanego hitu wśród piątkowych premier. I oto nadchodzi „Potworna rodzinka 2”, a wraz z nią kolejna porcja humoru i obiecanych przygód. Spokój rodziny Sielskich zakłóca pojawienie się wyspecjalizowanej Łowczyni Potworów, która porywa Babę Jagę w trakcie zaślubin. W tej sytuacji rodzinka Sielskich musi zjednoczyć siły i na nowo stać się Potworna. Szykuje się komedia, że aż strach!

Kolejna historia na ekranach kin Helios będzie dla głównych bohaterów filmu „Pies” przygodą życia, a widzom dostarczy nie lada emocji. Były komandos Jason Briggs dostaje szansę powrotu do jednostki pod warunkiem, że zaopiekuje się wojskowym psem Lulu i dostarczy go na pogrzeb jej dotychczasowego opiekuna. Kilkudniowa podróż wzdłuż wybrzeża słonecznej Kalifornii to dla Briggsa niczym spacerek. Ale w trakcie podróży przekona się na własnej skórze jaki charakterek ma jego towarzyszka podróży

Niezwykłe przygody młodszym widzom zafunduje najfajniejszy chłopiec świata i jego zgrana paczka w filmie „Skarb Mikołajka”. To już trzecie spotkanie na dużym ekranie z tymi bohaterami i z każdą częścią jest jeszcze bardziej zabawnie – zupełnie tak jak w książkach z serii o Mikołajku. Kolejnym z filmów, w którym widzowie będą mogli śledzić przygody swoich ukochanych bohaterów, jest „Sing 2”. Koala Buster Moon i jego rozśpiewana ekipa uraczą widzów światowej klasy występem muzycznym i humorem do łez! 27 lutego w ramach cyklu Filmowe Poranki maluchy zobaczą serię filmików z cyklu „Masza i Niedźwiedź”. Ten pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu to gwarancja śmiechu i zabawy w niedzielny poranek.

25 lutego widzowie będą mieli szansę podziwiać wyjątkowy film „Studio 666”, w którym główne role grają członkowie zespołu Foo Fighters. Został on nakręcony w tajemnicy podczas pandemii, a diaboliczny pomysł zrodził się w głowach muzyków, ponieważ sytuacja na świecie zmusiła ich do odwołania jubileuszowego tournée. Dave Grohl i reszta zespołu postanowili nagrać długo oczekiwaną, dziesiątą w karierze płytę „Medicine at Midnight” w jednej z rezydencji w LA i zrobić z tego pełnometrażowy film!

 

Repertuar Kina Helios Tkalnia Pabianice, REPERTUAR KINA HELIOS PABIANICE WAŻNY 25.02-03.03

 

Wróć