Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Repertuar kina Helios

REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 11.06. – 17.06.2021

Mamy dla Ciebie nowy repertuar, a w nim! Kup bilet 3 dni przed seansem i zapłać jedynie 14,90zł!

Kino Helios w Pabianicach zaprasza!

Animacja „Krudowie 2: Nowa Era”rozpoczyna się w momencie gdy Krudowie zdają sobie sprawę
z tego, że potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza
w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina!

Akcja filmu „Cruella”rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Pewnego dnia jej talent do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara® Emmę Thompson. Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą…

Film „Tom & Jerry” przedstawia przygody jednego z najbardziej uwielbianych duetów w historii! Nowa wielkoekranowa przygoda tej dwójki kultowych bohaterów to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych postaci, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

W najbliższą sobotę i niedzielę (12 i 13 czerwca) odbędą się natomiast seanse animacji „Magiczne Muzeum”. Bajka opowiada o perypetiach Henrysia, jego psa i przyjaciółki Moniki. Na bohaterów czeka ważne zadanie, muszą uratować miasto przed złym Władcą Marionetek! Na małych kinomanów przed seansem czekać będą filmowe quizy i zagadki do rozwiązania!

Pod hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” Helios promuje korzystny dla widzów system sprzedażowy. Aby zaoszczędzić nawet 12 złotych, wystarczy kupić bilet na dowolny seans w repertuarze na kilka dni przed planowaną wizytą w kinie Helios w Pabianicach.

 

Helios rozpieszcza cenami miłośników dobrych filmów i fanów wyjątkowej kinowej atmosfery. Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w stałej najniższej cenie, tylko 14,90 złotych, na widzów czeka także unikalna oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której niższe ceny biletów są dostępne już na jeden dzień przed planowaną wizytą, a najbardziej atrakcyjne – 3 dni przed seansem. To kinomani decydują, jaką kwotę chcą zaoszczędzić – kupując bilety wcześniej, płacą za nie mniej.

Atrakcyjny cennik dotyczy również uwielbianych przez widzów filmów familijnych. Sieć nie wyznacza ram: rodziny mogą być dwu, trzy, a nawet 10-osobowe, mogą być wielopokoleniowe, formalne lub nie. Każdy, kto będzie chciał obejrzeć film familijny, będzie mógł skorzystać z tej atrakcyjnej oferty.

Każdy widz zapłaci tę samą sumę za wybrany seans (brak podziału na bilety normalne i ulgowe).

Szczegóły dotyczące nowego cennika obowiązującego w kinie Helios w Pabianicach dostępne są na stronie www.helios.pl/noweceny14. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać dla siebie najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić. Do zobaczenia na filmowych seansach w supercenach!

Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum hanlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 11.06. – 17.06.2021

Wróć