Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 18-24.03

REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 18-24.03

Wiosenne propozycje na ekranach kina Helios w Pabianicach!

Astronomiczna wiosna już na horyzoncie, a wraz z jej nadejściem robi się cieplej również w kinach Helios. Najbliższy tydzień przyniesie widzom dwa premierowe tytuły dzięki, którym będzie bardzo głośno, szybko, efektownie, ale i do śmiechu! Oprócz nowości w repertuarze kinomani znajdą także filmy spod znaku animacji, przygody czy mrocznej sensacji. Fanów cyklicznych spotkań filmowych czekają niemałe emocje podczas Maratonu Oscarowego czy spotkania z najnowszym dziełem Pedro Almodóvara w ramach Kina Konesera.

Pierwsza z nadchodzących premier to „Ambulans” – gorąca propozycja mistrza kina akcji Michaela Baya, który wie jak zatrząść salą kinową! To historia braci, którzy napadają na bank i dokonują tego w szczytnym celu. Stawka jest wysoka bo do podziału jest 32 miliony dolarów. Jednak ich ucieczka kończy się spektakularnym niepowodzeniem. Zdesperowani bracia porywają karetkę z rannym policjantem, któremu pomaga ratowniczka medyczna. Will i Danny uciekają przed całą policja Los Angeles, muszą utrzymać przy życiu zakładnika i jakoś starać się nie pozabijać nawzajem…

Druga premiera to propozycja dla całej rodziny – film „Za duży na bajki” przedstawia historię Waldka, dziesięciolatka pochłoniętego światem gier komputerowych z nadopiekuńczą mamą u boku, która trzyma go pod kloszem. Wszystko jednak zmienia pojawienie się w jego życiu ekscentrycznej ciotki Mariolki. Waldek zostaje pod jej opieką na czas nieobecności mamy, która boryka się z ciężką chorobą. Od tej pory życie chłopca będzie musiało nabrać nieco innego tempa… Przyjaźń wystawiana na próby, pierwsza miłość, trudy dorastania, turniej gamingowy, a jakby tego było mało – dorośli, którzy wszystko wiedzą najlepiej.

W repertuarze Heliosa można wciąż znaleźć najnowszą produkcję studia Disney/Pixar „To nie wypanda”. Na jej punkcie świat oszalał, a krytycy zgodnym chórem twierdzą, że to jedna z najlepszych animacji ostatnich lat. Śmiech dzieci i rodziców dochodzący z sal kinowych jest tego najlepszym dowodem. Mei Lee to rezolutna 13-latka, która przechodzi okres dorastania. Nie jest jej już po drodze z nadopiekuńczą mamą. Chce być samodzielna i móc decydować o pewnych sprawach, które są istotne dla dziewczynki w jej wieku…

Helios ma też propozycję rodzinnych seansów dla ukraińskich widzów. Kontynuując cykl bezpłatnych pokazów w języku ukraińskim sieć zaprasza na kolejny seans w towarzystwie bohaterów filmu „LUCA” od piątku, 18 marca. To przepiękna historia o przyjaźni, sile i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń bez względu na wiek, a widzów ogrzeje dodatkowo słońce włoskiej riwiery, gdzie rozgrywa się akcja filmu.

Mroczny Rycerz powrócił na ekrany w wielkim stylu tak jak i odtwórca tytułowej roli Robert Pattinson. Fani na całym świecie z wielkim entuzjazmem przyjęli sam film czego dowodem jest frekwencja w kinach. Powstają pytania czy to, aby nie najlepszy film o Batmanie. „BATMAN” w wydaniu Matta Reevesa to mroczna opowieść w stylu klasycznego kryminału noir ukazująca Gotham przesiąkniętym korupcją, a samego Batmana stawia jako bezwzględnego mściciela i najlepszego detektywa w uniwersum DC. Wybierając się do kina, na widzów czeka trzygodzinna mroczna podróż w towarzystwie niesamowitej ścieżki dźwiękowej okraszonej między innymi słynnym utworem Nirvany „Something in the Way”. Tej podróży do Gotham nie da się zapomnieć…

Żądnych przygód i poszukiwania skarbów Magellana Helios zaprasza na przygodę w towarzystwie Nathana Drake’a i „Sully’ego” Sullivana w filmie „Uncharted”, który jest adaptacją jednej z najbardziej popularnych gier ostatnich lat. Natomiast 17 marca w ramach cyklu Kultura Dostępna zaprezentowany zostanie nie mniej porywający film „Furia”, którego bohaterką jest Aleksandra Rola – bezkompromisowa zawodniczka MMA, która w ciągu roku pokonała w Polsce wszystkie przeciwniczki. To dokument o marzeniach i spełnianiu wyznaczonych celów oraz cenie, jaką trzeba za to zapłacić.

21 marca cykl Kino Konesera przedstawi widzom film „Matki równoległe”. Najnowszy film Pedro Almodóvara prezentuje losy dwóch samotnych kobiet i przyszłych mam, poznających się w szpitalu w dniu porodu. Mogłoby się wydawać, że ich ścieżki ledwie się przetną, tymczasem więź, która je połączy, okaże się bardzo mocna. Jak to u Almodóvara bywa: zbieg okoliczności może stać się przeznaczeniem, a rodzina z wyboru tą, która zaoferuje bezwarunkową akceptację i miłość.

Tuż przed ceremonią wręczenia najbardziej prestiżowych nagród filmowych, Helios zaprasza prawdziwych  kinomanów na jedyny i niepowtarzalny Nocny Maraton Oscarowy. W ciągu jednej nocy (z 25 na 26 marca) zostaną pokazane trzy filmy, które łącznie zawalczą o 20 statuetek: „Diuna”, „King Richard: Zwycięska rodzina” oraz „Drive my car”. Widzów czeka aż osiem godzin spędzonych w towarzystwie największych gwiazd wielkiego ekranu.

 

Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 18-24.03

Repertuar Heliosa niezmiennie oferuje super seanse każdego dnia. Dlatego warto już dziś zajrzeć na stronę www.helios.pl, zapoznać się z poszczególnymi tytułami i zaopatrzyć w kinowe bilety. Należy przy tym pamiętać o wyjątkowej ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”!

Wróć