Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Repertuar kina Helios

REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 19-25.11.2021

Moc filmowych wrażeń w kinach Helios!

Gdyby pokusić się o wybranie tylko jednego tytułu z bogatego repertuaru sieci kin Helios w najbliższych dniach… wybór z pewnością nie będzie prosty! Na widzów czekają bowiem: poruszająca biografia, kolorowe animacje, komedia romantyczna, filmy familijne, a także mocne kino akcji. Tradycyjnie listę uzupełniają popularne seanse specjalne.

Wśród piątkowych premier na wielkim ekranie zagości obraz rozpalający wyobraźnię już samym tytułem – „Bo we mnie jest seks”. Te słowa zapadły w pamięć wielu pokoleń, a wyśpiewała je przepięknie Kalina Jędrusik. Oto historia kobiety, której życie wychodziło poza szare ramy PRL-owskej rzeczywistości. W roli głównej niesamowita Maria Dębska, a partnerować jej będą m.in. Krzysztof Zalewski i Leszek Lichota. Rok 1962, Kalina Jędrusik ma łatkę skandalistki. Z mężem Stanisławem Dygatem prowadzą otwarty dom. Ich częstymi gośćmi są Jeremi Przybora, Tadeusz Konwicki, Barbara Krafftówna oraz Lucek, młody kochanek Kaliny. Artystka na scenie gorszy kobiety, oczarowuje mężczyzn. Tymczasem jej nowy przełożony pragnie gorącego romansu. Wykorzystując władzę, stawką za odrzucenie czyni jej karierę. Czy uda mu się złamać kobietę, która uwielbia niezależność, ale nie potrafi żyć bez występów?

Kolejna nowość to „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”. Historię pełną duchów pamięta chyba każdy, motyw muzyczny przeszedł do historii, a że historia lubi się powtarzać – czas na ciąg dalszy porywających przygód! Film w reżyserii Jasona Reitmana to kolejny rozdział oryginalnego uniwersum Ghostbusters. Samotna matka z dwojgiem dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek.
W najbliższy piątek na ekranach kin Helios zagości również obraz „Wilk, lew i ja”. Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa – to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Kiedy była mała, dziadek uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na niezwykłych nieznajomych – małego wilczka i urocze lwiątko. Pierwszy ze zwierzaków to szczeniak zaprzyjaźnionej z dziadkiem Almy wilczycy, a drugi – cudem uratowane z katastrofy lotniczej zwierzątko przeznaczone na cyrkową arenę. Stworzenia zachowują jak rodzeństwo. Alma zostaje ich opiekunką, patrząc, jak coraz lepiej sobie radzą z otaczającym światem. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy uda się ocalić niezwykłą przyjaźń i nie dopuścić do rozłąki troskliwej opiekunki z podopiecznymi?

Już podczas najbliższego weekendu, w ramach przedpremierowych seansów, zaprezentowana zostanie fantastyczna komedia dla całej rodziny – „Clifford. Wielki czerwony pies”. Ośmioletnia Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka, znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku… Będzie się działo!

 

Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 19-25.11.2021

 

Repertuar sieci kin Helios nigdy nie zawodzi. Aby dobrze rozplanować nadchodzący tydzień, warto już dziś zajrzeć na stronę www.helios.pl, zapoznać się z poszczególnymi tytułami, a następnie zaopatrzyć w bilety na wybrane filmy. Warto przy tym pamiętać o heliosowej zasadzie: „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”!

Wróć