Aktualno┼Ťci

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 20-26.05 🎬

REPERTUAR KINA HELIOS WA┼╗NY 20-26.05 ­čÄČ

Heliosowe uniwersum w Pabianicach nadciąga!

W najbliższych dniach na wielkich ekranach sieci kin Helios będzie wesoło, ale też refleksyjnie. Będzie realistycznie, czasami biograficznie, muzycznie, ale też w wersji fantasy. Aktualny repertuar w heliosowym wydaniu to wręcz multiwersum! Wśród wielu atrakcyjnych propozycji na wycieczkę do kina w nadchodzącym tygodniu każdy kinoman z pewnością znajdzie swój ulubiony gatunek oraz ukochaną obsadę aktorską.

Czy jednak trzeba wybierać jeden świat? Ależ skąd! Na dobry początek zdecydowanie warto pokusić się o multiwersum, oglądając produkcję „Doktor Strange w mulitwersum obłędu”. W najnowszym filmie Marvel Studios MCU doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite, pełne niebezpieczeństw alternatywne światy, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi. W niedzielę, 22 maja Doktor Strange zawita na ekranach wszystkich kin sieci Helios również w ukraińskiej wersji językowej.

Na drugim biegunie kinowego gatunku czeka komediodramat Anny Kazejak „Fucking Bornholm”, historia dostarczająca widzowi dużą dawkę refleksji za sprawą świetnych dialogów i znakomitych zdjęć. Doborowa obsada (Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Grzegorz Damięcki, Jaśmina Polak) stanowi swoistą wisienkę na torcie tej opowieści o grupie pozornie szczęśliwych przyjaciół… Wracając do świata odrealnionego, nie można pominąć horroru „Podpalaczka”, adaptacji kultowego bestselleru Stephena Kinga. Historia dziewczynki obdarzonej darem pirokinezy (umiejętnością zaprószania ognia) mrozi krew w żyłach. Rodzice starają się ukryć ją przed agencją federalną, planującą wykorzystać jej niezwykły dar do produkcji broni masowego rażenia. Czy im się to uda?

Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie miałoby sensu, ale w przypadku animacji wyczarowanych z myślą o najmłodszych widzach można spokojnie powiedzieć, że wszystko skończy się dobrze. Wśród propozycji kinowych na nadchodzący tydzień nie zabraknie tytułu „Igrzyska zwierzaków” – zabawnej opowieści o uroczej Daisy – przypominającej skrzyżowanie chomika z kangurem – która marzy o wygraniu wielkich zawodów dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Nie należy do najgroźniejszych i największych drapieżników planety, ale kto powiedział, że jedynie w wielkości tkwi siła?

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie bliskich i znajomych, do zobaczenia na pozytywnych, majowych seansach! Szczegóły czekają na stronie www.helios.pl, na którą warto zajrzeć już dziś, by odpowiednio zaplanować kinowe wizyty i skorzystać z możliwości zakupu biletów w najkorzystniejszej cenie, zgodnie z  heliosową zasadą: Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz!

 

Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 20-26.05 🎬

Wr├│─ç