Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Repertuar kina Helios

REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 30.07-05.08.2021

Helios zaprasza do świata filmowych emocji!

 

W ciągu najbliższych dni kalendarze kinomanów będą rozgrzane do czerwoności, nie tylko w związku z obecnie panującymi upałami! W najnowszym repertuarze czekają między innymi premierowe seanse thrillera „Old” oraz nowej produkcji Disneya „Wyprawa do dżungli”. Widzowie dorośli docenią także z pewnością horror „Noc Oczyszczenia. Żegnaj Ameryko” i najnowszą odsłonę Uniwersum Marvela „Czarna Wdowa”, a rodziny – komedię familijną „Kraina smoków” i animację „Kosmiczny mecz: Nowa Era”. W ramach cyklu Kino Konesera zaprezentowany zostanie film „Na rauszu”, a na ekranach wybranych kin koncert „BlackPink The Movie”.

 

„Old” to kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, reżysera takich filmów jak „Split” oraz „Glass”. Ten wciągający thriller opowiada o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemniczej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu. W obsadzie zobaczymy między innymi: Gaela Garcia Bernala („Babel”), Alefa Wolffa („Zła edukacja”), Elizę Scanlen („Małe kobietki”) oraz Thomasin McKenzie („Jojo Rabbit”).

Legenda głosi, że w Amazonii rośnie drzewo o niezwykłych zdolnościach leczniczych. Czy głównym bohaterom „Wyprawy do dżungli” uda się do niego dotrzeć? Jakie niespodzianki napotkają po drodze? Wszystko się okaże już w najbliższy piątek, wraz z premierą tego hitu Disneya! W filmie występują m.in. Dwayne Johnson w roli charyzmatycznego kapitana rzecznego statku i Emily Blunt jako naukowczyni całkowicie pochłonięta pracą badawczą. W niedzielę, 1 sierpnia, ten tytuł będzie dostępny także w ukraińskiej wersji językowej.

„Noc Oczyszczenia. Żegnaj Ameryko” to już piąta część serii horrorów. Od 2013 roku kolejne odsłony przyciągają do kin miliony fanów mocnych wrażeń na całym świecie. W najnowszej części widzowie zobaczą ponownie wydarzenia z nocy oczyszczenia podczas której przestaje obowiązywać prawo i można bezkarnie popełniać wszelkie przestępstwa. Naszpikowany akcją thriller szpiegowski „Czarna Wdowa” inauguruje natomiast czwartą fazę filmowego Uniwersum Marvela. W wyniku spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym by ją zniszczyć…

Helios pamięta również o młodszych kinomanach, na których także czeka moc wrażeń w repertuarze! Komedia familijna „Kraina smoków” przeniesie widzów do Zacisznej Smoczej Doliny, czyli spokojnej przystani wszystkich smoków, która jest zagrożona najazdem ludzi… Wiele wskazuje na to, że zażegnany przed wiekami konflikt między ludźmi i smokami może rozgorzeć na nowo. W tej sytuacji dzielny srebrny smok Lung, wiedziony wiarą w legendę o smoczym raju, postanawia wyruszyć na jego poszukiwanie! W filmie „Kosmiczny mecz: Nowa Era” mistrz NBA i światowa ikona LeBron James przeżywa fantastyczną przygodę u boku nieśmiertelnego bohatera Looney Tunes – Królika Bugsa. Ta pobudzająca do wewnętrznej przemiany podróż to szalone połączenie dwóch światów pokazujące, do czego zdolni są niektórzy rodzice, żeby znaleźć wspólny język z dziećmi.

W poniedziałek, 2 sierpnia w ramach cyklu Kino Konesera zaprezentowana zostanie poruszający dramat „Na rauszu”! Laureat Oscara za najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy opowiada o grupie przyjaciół – nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się że będzie miał bardzo rożne skutki dla każdego z nich.

 

Uwielbiany na całym świecie zespół BLACKPINK świętuje właśnie piątą rocznicę debiutu premierą filmu „BLACKPINK THE MOVIE”, który jest jednocześnie specjalnym prezentem dla jego fanek oraz fanów, umożliwiającym powrót do wspomnień i podziwianie pełnych pasji występów z tej wyjątkowej okazji. Sieć kin Helios zaprasza na porywające, muzyczne seanse w wybranych lokalizacjach w dniach 4 i 8 sierpnia!

Ponadto Helios zaprasza także do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie. Aby zawalczyć o jedną z kilkunastu atrakcyjnych nagród, wystarczy wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie www.konkursy.helios.pl/landing/wakacje2021, załączyć skan biletu oraz w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie: Mój ulubiony film na wakacje to… Konkurs trwać będzie do końca sierpnia.

 

Aktualny repertuar dostępny jest pod adresem: www.helios.pl. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić więcej. Do zobaczenia na wakacyjnych seansach w kinach Helios!

Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum hanlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 30.07-05.08.2021

Wróć