Sklepy

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Wróć
Punkt handlowy 4Tel - Twoje zakupy w Tkalnia Pabianice

4Tel

Pon - Sb:

9:00 - 21:00

Niedz handlowe:

9:00 - 20:00

Firma 4 tel działa na rynku telefonów komórkowych ponad 14 lat. Zajmujemy się serwisowaniem, skupowaniem oraz sprzedażą telefonów, smartfonów a także tabletów wielu znanych producentów. Teraz nasze usługi dostępne i dla każdego gościa centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach.

Telefony:

Telefony komórkowe to nie tylko nasza codzienna praca, ale również prawdziwa pasja. Dokładamy starań, aby proponowana przez nas oferta była dostosowana do oczekiwań Klientów. Doradzamy przy wyborze każdego z dostępnych przez nas produktów.

Serwis:

4 tel to jednocześnie profesjonalna naprawa mniejszych lub większych usterek. Nasi pracownicy dysponują profesjonalnym sprzętem, ułatwiającym usuwanie wielu problemów „od ręki”, dzięki czemu klient nie musi się martwić telefonem zastępczym. Szeroka gama usług, proponowanych przez nas obejmuje między innymi zdejmowanie blokad simlock, zmianę lub naprawę oprogramowania, wgrywanie pakietów językowych, wymianę głośników, baterii, buzzerów oraz złącz: ładowania, usb i hf. Wymieniamy panele dotykowe, pęknięte szybki, uruchamiamy sprzęt po kontakcie z cieczą (zawilgocenie, zalanie) oraz po uszkodzeniu mechanicznym. Nie ograniczamy się do modeli, które są nadal dostępne u operatorów, ponieważ nasz serwis polecamy także właścicielom starszych telefonów, które nadal działają i są atrakcyjne cenowo. Wymieniamy w nich głównie szybki, elementy, ułatwiające klikanie oraz pozostałe części, w tym obudowę.

Naszym Klientom proponujemy również naprawy pogwarancyjne. Nowoczesny sprzęt pomiarowy i naprawczy plus wysokiej jakości materiały sprawiają, że nasze usługi nie odbiegają jakością od serwisów autoryzowanych. Różnią się jedynie ceną na korzyść Klienta.

Akcesoria i części zamienne:

Dopełnieniem oferty 4 tel są części zamienne i akcesoria do prawie każdego telefonu komórkowego. Współpracujemy z największymi dystrybutorami akcesoriów GSM, dlatego nasza propozycja to gwarancja oryginalnych części w konkurencyjnej cenie. Szeroki dostęp do części, jak również ewentualnych tańszych zamienników sprawia, że wyjątkowo skutecznie realizujemy naprawy powierzonych nam urządzeń. Zdajemy sobie sprawę z rozpiętości cenowej wielu części elektronicznych, dlatego zawsze proponujemy najlepsze, ale również najtańsze rozwiązania na rynku.

Naszym Klientom gwarantujemy szybkość i skuteczność w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z użytkowaniem telefonów komórkowych. Charakteryzuje nas również krótki czas realizacji zlecenia naprawy.

 

adres mail: 4telpabianice@gmail.com

Aktualności / wydarzenia / promocje