Sklepy

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Wróć
Castorama - Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice

Castorama

tel:

Pon - Piąt:

7:00 - 21:00

Sob:

8:00 - 21:00

Niedz:

10:00 - 18:00

Pierwszy sklep Castorama w Pabianicach

 

O Castoramie:

Od momentu wejścia na polski rynek w 1997 roku jesteśmy największą firmą w branży ulepszania domów i mieszkań. Jesteśmy liderem i kształtujemy tę branżę, pokazujemy naszym konkurentom, jak odnieść sukces. Obecnie mamy 80 sklepów w 60 miastach, w tym sklep w mieście Pabianice w Polsce i ciągle poszukujemy nowych lokalizacji.

Jesteśmy częścią firmy Kingfisher: społeczności liczącej ponad 75 000 osób ze 130 krajów, zjednoczonych przez wspólną pasję do polepszania warunków mieszkaniowych. Jesteśmy jednym zespołem, pomimo wielu lokalizacji. I niezależnie od tego, z jakiej części świata pochodzimy, wierzymy, że każdy powinien mieć dom, w którym czuje się dobrze. Razem umożliwiamy innym polepszanie warunków mieszkaniowych.

Wszystko zaczyna się od naszych klientów. Każdy z nich powie, że samo budowanie tarasu w ogrodzie, izolowanie poddasza lub malowanie pokoju dziecięcego nie jest najważniejsze. Chodzi o coś bardziej istotnego. O tworzenie domu. Pragniemy to wszystko ułatwić: chcemy pomagać ludziom zmieniać domy i mieszkania w miejsca, które kochają.

 

Aktualności / wydarzenia / promocje