Sklepy

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Wróć
Punkt handlowy Semilac - Twoje zakupy w Tkalnia Pabianice

Semilac

Tymczasowo

zamknięte

KOBIETY TO NASZA SIŁA!

Semilac to globalne przedsiębiorstwo, oparte na wrażliwości, uczciwości, talencie, pasji i… marzeniach, które spełniamy każdego dnia. Napędzani siłą kobiet przekształciliśmy lokalny biznes handlowy w międzynarodową firmę produkcyjną. Wierzymy, że dzięki pasji i zaangażowaniu zdobędziemy zaufanie i podziw konsumentek na całym świecie.

W każdej kobiecie drzemie ogromny potencjał.

Wspieramy profesjonalistki w realizacji ich kariery zawodowej. Zapewniamy im niezależność i możliwości rozwoju. W ten sposób powstał punkt sprzedaży Semilac w centrum handlowym Tkalnia w Pabianicach.

Niewątpliwie, dbamy także o to, aby dzięki zachwycającym paznokciom i makijażowi kobiety odkryły w sobie tę moc. Chcemy, żeby nasze konsumentki  były przygotowane na każdą sytuację, odważne i piękne!

Zainspirowani siłą kobiet stworzyliśmy wyjątkowe produkty.

Miłośniczki lakierów hybrydowych Symilac kochają je za profesjonalną formułę, równe pokrycie, bezpieczeństwo oraz niezawodnie trwały efekt.

Z dumą możemy powiedzieć, że Semilac wyzwala energię, dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie kobiet na całym świecie i gości centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach.

Aktualności / wydarzenia / promocje