Sklepy

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Wróć
Punkt handlowy Semilac - Twoje zakupy w Tkalnia Pabianice

Semilac

Pon - Sb:

9:00 - 21:00

Niedz handlowe:

9:00 - 20:00

KOBIETY TO NASZA SIŁA!

Semilac to globalne przedsiębiorstwo, oparte na wrażliwości, uczciwości, talencie, pasji i… marzeniach, które spełniamy każdego dnia. Napędzani siłą kobiet przekształciliśmy lokalny biznes handlowy w międzynarodową firmę produkcyjną. Wierzymy, że dzięki pasji i zaangażowaniu zdobędziemy zaufanie i podziw konsumentek na całym świecie.

W każdej kobiecie drzemie ogromny potencjał.

Wspieramy profesjonalistki w realizacji ich kariery zawodowej. Zapewniamy im niezależność i możliwości rozwoju. W ten sposób powstał punkt sprzedaży Semilac w centrum handlowym Tkalnia w Pabianicach.

Niewątpliwie, dbamy także o to, aby dzięki zachwycającym paznokciom i makijażowi kobiety odkryły w sobie tę moc. Chcemy, żeby nasze konsumentki  były przygotowane na każdą sytuację, odważne i piękne!

Zainspirowani siłą kobiet stworzyliśmy wyjątkowe produkty.

Miłośniczki lakierów hybrydowych Symilac kochają je za profesjonalną formułę, równe pokrycie, bezpieczeństwo oraz niezawodnie trwały efekt.

Z dumą możemy powiedzieć, że Semilac wyzwala energię, dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie kobiet na całym świecie i gości centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach.