Sklepy

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Wróć
Smyk - Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice

Smyk

Pon - Sb:

9:00 - 21:00

Niedz handlowe:

9:00 - 20:00

Pierwszy sklep Smyk w Pabianicach został otwarty w Tkalni!

O Smyk:

SMYK od ponad 40 lat jest kultową marką oferującą produkty dla dzieci. Sieć handlowa SMYK obejmuje sklepy stacjonarne w Polsce. Także sklep internetowy smyk.com oraz sklepy własne w Rumunii i na Ukrainie. Dodatkowo produkty marek własnych Cool Club i Smiki są dostępne w sklepach internetowych. Nawet skepach stacjonarnych naszych partnerów franczyzowych i handlowych w krajach Europy i na Bliskim Wschodzie.

Sklepy SMYK oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. SMYK sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim „COOL CLUB” i „SMIKI”, które dostępne są wyłącznie w sieci SMYK. Tak więc COOL CLUB jest marką, pod którą SMYK oferuje unikalną odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Natomiast własna marka SMIKI jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów SMYK znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Oprócz tego, produkty marek własnych, jak i marek innych producentów, sprzedawane są w Polsce również przez www.smyk.com oraz przez aplikację mobilną.