Sklepy

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Wróć
Vision Express - Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice

Vision Express

Pon - Sob:

9:00 - 21:00

Niedz:

9:00 - 20:00

Pierwszy salon optyczny Vision Express w Pabianicach jest zlokalizowany w Centrum handlowym Tkalnia (obok salonu Play). 

O Vision Express:

Vision Express jest firmą medyczną, której misję stanowi kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu. Jest ona niekwestionowanym liderem w branży optycznej, a sieć Vision Express obejmuje dzisiaj ponad 200 profesjonalnych salonów, w tym salon optyczny w Tkalni w Pabianicach.
W salonie Vision Express w Tkalni:
  1. Oferujemy w nich nie tylko ogromny wybór wysokiej jakości okularów i soczewek kontaktowych. Wykonujemy także profesjonalne badanie jakości wzroku. O klientów troszczymy się również, gdy już opuszczą nasz salon. Gwarantujemy serwis, pakiet gwarancji na nasze produkty oraz dostarczamy informacji pomagających właściwie dbać o codzienną higienę, komfort i zdrowie oczu. Vision Express jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera branży optycznej, prowadzącego ponad 6000 salonów w 44 krajach.
  2. Twój wzrok jest priorytetem. Wszyscy specjaliści w Vision Express doskonale wiedzą, że Twój wzrok jest bezcenny, a Twoje bezpieczeństwo i wygoda są naszym absolutnym priorytetem! Jako firma medyczna Vision Express zapewnia fachowe porady doświadczonych lekarzy okulistów oraz optometrystów.
  3. Najwyższa jakość. Vision Express dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Twoja satysfakcja jest najważniejsza – dlatego oferujemy m.in. możliwość wymiany zakupionych okularów i soczewek na nowe w ciągu 14 dni.
  4. Gwarancja Satysfakcji Dajemy Ci też gwarancję dożywotniego, darmowego serwisu okularów, obejmującego drobne naprawy, regulację oraz czyszczenie każdej zakupionej w salonie pary.
  5. Ekskluzywne marki z całego świata. Doradcy i styliści Vision Express oferują swą profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich oprawek. Wspólnie z nimi z pewnością wybierzesz najlepsze dla Ciebie oprawki jednej z wielu znanych marek, takich jak: Burberry, Hugo Boss, Prada, Tommy Hilfiger, Miki Ninn, In Style, Fuzion, Light Fly, Sensaya, Julius czy Heritage. Znajdziesz u nas ponadczasowe, klasyczne wzory, jak i modele odpowiadające najświeższym trendom w modzie.

Zapraszamy do nowego salonu Vision Express w Tkalni Pabianice!