Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
, 19 dni przeciwko przemocy

19 dni przeciwko przemocy

W ten czwartek o godzinie 10 Grupa Wolontarystyczna “AGRAFKA” spotka się na parkingu Tkalni, aby utworzyć wielką liczbę 1⃣9⃣ , nawiązującą do Kampania 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży PABIANICE.  Okolicznościowe zdjęcie zostanie wykonane z drona.
Grupa Wolontarystyczna “AGRAFKA”, we współpracy z innymi placówkami kolejny raz przeprowadza w Pabianicach kampanie 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Co roku od 1 do 19 listopada przypominają i uczą o bardzo istotnych wartościach, jakimi są prawa dziecka, godność, szacunek, bezpieczeństwo i wolność.
🧡 Symbolem tej wyjątkowej kampanii jest pomarańczowa wstążka 🧡
Pragniemy wspólnie budować bezpieczny świat pełen miłości i szacunku do drugiego człowieka ❣
‼Mówimy STOP PRZEMOCY‼
Grupa Wolontarystyczna “Agrafka” daje przestrzeń dzieciom i młodzieży do poszerzania świadomości i wiedzy na temat tego, jak mądrze reagować na przemoc.
✴ po – MOC, nie prze – MOC ✴
Już w ten czwartek blisko 180 uczniów spotka się w jednym miejscu, abyobejrzeć spot społeczny “STOP”, podsumować działania w szkołach, posłuchać o tym czym jest przemoc i jak sobie z nią radzić. Pani Anna Grabarczyk wprowadzi młodzież w ten trudny ale jednocześnie bardzo ważny temat.
Wróć