Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Tkalnia zostaje otwarta

Bezpieczne zakupy w Tkalni

Informujemy, że po wprowadzeniu od 17.10.2020 r. w powiecie pabianickim dodatkowych przepisów związanych z sytuacją epidemiczną, Centrum Handlowe Tkalnia działa od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21:00, w niedziele handlowe w godz. 9:00 – 20:00. Wszystkie lokale pozostają otwarte. Kino Helios jest otwarte 7 dni w tygodniu od godziny 9:00 do 22:00.

W celu rozłożenia w czasie wizyt naszych klientów w Tkalni i uniknięcia w ten sposób gromadzenia się większych skupisk klientów wprowadziliśmy dodatkowy dzień funkcjonowania lokali gastronomicznych, które w niedziele niehandlowe będą czynne w godz. 12:00 – 20:00.

Przypominamy, że Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice to jedno z najbezpieczniejszych centrów handlowych w regionie:

  • Do kilkunastu sklepów w Tkalni można wejść bezpośrednio z dużego parkingu na wolnym powietrzu, droga do ulubionych sklepów jest znacznie krótsza i wygodniejsza niż w innych centrach handlowych.
  • Pasaż handlowy posiada szerokie korytarze oraz wysoki sufit.
  • Posiadamy najnowocześniejszy, wydajny system wentylacji, który regularnie dostarcza świeże powietrze do wnętrza pasażu.
  • Na stałe do dyspozycji klientów są dozowniki z płynem dezynfekcyjnym na pasażu Tkalni, po dwa przy każdym wejściu. Dozowniki z płynem dezynfekcyjnym są także udostępnione w każdym sklepie na terenie Tkalni.
  • W specjalne mydło dezynfekcyjne wyposażone zostały też łazienki, gdzie graficznie i tekstowo pokazano, jak prawidłowo myć dłonie.
  • Dodatkowo pomiędzy Tkalnią, a Castoramą wybudowaliśmy dla Państwa kilkaset nowych miejsc parkingowych oraz chodnik dla pieszych.

Przypominamy o konieczności prawidłowego noszenia maseczek (zakrywających usta i nos) na terenie Centrum Handlowego Tkalnia.

Wróć