Aktualno艣ci

Godziny otwarcia

DZI艢 OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
, Filmowe poranki: Bing cz.5 w kinie Helios :)

Filmowe poranki: Bing cz.5 w kinie Helios :)

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie Filmowe Poranki – Bing, cz. 5, w niedzielę 22 stycznia o godz. 10:30 w Kinie Helios (Pabianice) 😃
 
Zaprezentujemy zestaw bajek:
👉Mówi taxi
👉Latawiec
👉Więcej
👉Czarodziejski blask
👉Drzewo
👉Gdzie jest Flop?
👉Śniadaniówka
👉Nocowanie
🕰Czas trwania pokazów: 58 minut🕰
 
Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje, króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami, jednak z pomocą Flopa zawsze udaje mu się odzyskać pewność siebie.
 
Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.
 
Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
 
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!
 
Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
 
Scenariusz wydarzenia:
🎬zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
🎬projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]
 
Specyfika seansu filmowego:
🎬dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
🎬pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]
 
Po seansie każdy uczestnik otrzyma “balonowy” upominek🎈
 
Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 05 lutego o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Filmowe Poranki: Strażak Sam”, cz. 5.
 
Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.
 
CENNIK:
4 i więcej dni przed seansem – 18,90 zł
3 dni przed seansem – 20,90 zł
2 dni przed seansem – 21,90 zł
1 dzień przed seansem – 23,90 zł
w dniu seansu – 24,90 zł
Cena biletu dla każdego uczestnika.
 
Wr贸膰