Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Tkalnia Pabianice giełda płyt winylowych i CD, Giełda płyt winylowych i CD w Tkalni

Giełda płyt winylowych i CD w Tkalni

Moda na winyle i cd wciąż trwa! Czarne płyty wróciły do łask, pojawia się coraz więcej amatorów magicznego krążka, a moda na srebrne cd wciąż nie przemija.
 
Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice oraz Płyty w Twoim Mieście zapraszają na giełdę płyt winylowych i cd – 11-12 lutego w godz. 9:00-21:00 w pasażu handlowym Tkalni.
 
Dla odwiedzających giełdę , wystawcy przygotują kilkanaście tysięcy płyt winylowych i CD. Wśród wydawnictw będzie wiele poszukiwanych unikatów, pierwszych wydań, edycji specjalnych z szerokiej gamy stylów i gatunków muzycznych.
 
Jeśli niepotrzebne płyty zalegają Ci w szufladach – są tacy, którzy chętnie je kupią lub wymienią na inne. W trakcie giełdy będziecie mogli przynieść swoje płyty by je wymienić, sprzedać lub po prostu się nimi pochwalić.
 
Kolekcjonowanie winyli nie musi być drogą, ekskluzywną pasją!
 
Wystawcy będą mieli wydawnictwa z szerokiej gamy muzycznej, od rock, punk, pop, jazz, elektroniczna, ambient, nowa fala, idie rock, house, disco, progres, alternatywa i wiele innych. Nie zabraknie czołówki polskich wykonawców od Dżemu poprzez TSA i Marylę Rodowicz, a wśród zagranicznych wykonawców nie zabraknie Pink Floyd, Led Zeppelin, Kyuus, Frank Sinatra, Modern Talking, Queen, Depeche Mode i wiele, wiele innych których nie sposób wymienić.
 
Zapraszamy!
Wróć