Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Dni Pabianic 2021

Media o Dniach Pabianic 2021

Dni Pabianic 2021 były nie tylko długo oczekiwanym wydarzeniem, którego Pabianiczanie od dłuższego czasu byli spragnieni, ale również imprezą w nowej odsłonie i w zupełnie nowej lokalizacji – polu golfowym A&A Arkadia oraz Centrum Handlowym Tkalnia Pabianice.

Sprawdźcie co o Dniach Pabianic 2021 piszą media:

 

Retailnet.pl

 

Życie Pabianic

 

EPA Info

 

Telewizja Pro-MOK

 

Życie Pabianic

“Tegoroczne Dni Pabianic zaplanowane są na 4 września (sobota). Wiemy już, że impreza odbędzie się na polu golfowym przy ul. „Grota” Roweckiego. Na rozstawionej tam scenie wystąpią lokalni artyści, m.in. Dobrzanie (w nowej odsłonie), Gitarzyści po 40., Krystian Maliszewski.”

Źródło: https://www.zyciepabianic.pl/informacje/pabianice/dni-pabianic-2021-na-polu-golfowym-wstep-dla-zaszczepionych-bedzie-nieograniczony.html

 

EPA Info

“Po spowodowanej pandemią przerwie w obchodach Dni Pabianic wszystko wskazuje na to, że w tym roku się odbędą. Podano datę i miejsce wydarzenia oraz zaproszonych artystów.”

Źródło: https://epainfo.pl/dni-pabianic-w-nowym-miejscu-znamy-date-i-artystow/

 

Pabianice Nasze Miasto

“Po pandemicznej przerwie miasto zdecydowało się zorganizować 43. Dni Pabianic. Odbędą się 4 września. Większość imprezy i koncertów zorganizowanych zostanie na polu golfowym przy ul. Grota Roweckiego. W tej lokalizacji odbędzie się pierwszy raz – wcześniej był to teren Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Część atrakcji odbędzie się również na parkingu przy Tkalni. Tu zaplanowano występy wokalne dzieci.”

Źródło: https://pabianice.naszemiasto.pl/dni-pabianic-odbeda-sie-w-tym-roku-kto-wystapi-w/ar/c1-8351132

 

Nowe Życie Pabianic

“Gwiazdą wieczoru będzie Kayah. Wystąpią również: wokalista Smolasty, zespoły Trzeci Oddech Kaczuchy, Za póżno, Gitarzyści po 40-sce oraz Krystian Maliszewski z repertuarem Krzysztofa Krawczyka i kapela Dobrzanie. Będzie też niespodzianka pod hasłem “rap challenge reaktywacja” z udziałem osób, które w ubiegłym roku wzięły udział w pabianickiej odsłonie akcji Hot16 Challenge.”

Źródło: http://www.nowezyciepabianic.pl/wp/2021/06/11/dni-pabianic-na-polu-golfowym-i-w-tkalni/

 

Pabianice.tv

“Zaległe Dni Pabianic – 4 września. Wreszcie będzie mogła wystąpić Kayah. O ile sytuacja epidemiologiczna nie zmieni się na gorsze, wydarzenie po raz pierwszy w historii odbędzie się na polu golfowym A&A Arkadia i parkingu Centrum Handlowo-Rozrywkowego Tkalnia. Dziś tuż obok miejsca, gdzie stanie scena, poinformowali o tym: prezydent Grzegorz Mackiewicz, wiceprezydent Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek, Maria Wrzos-Meus, dyrektor MOK oraz Paweł Woźniakowski, zarządca Tkalni (partnera strategicznego).”

Źródło: https://pabianice.tv/dni-pabianic-w-nowym-miejscu-nie-dla-wszystkich-niezaszczepionych/

 

Eska.pl

“Już w sobotę, 4 września, wszyscy słuchacze Radia Eska będą mogli spotkać się z nami na Dniach Pabianic! Imprezę rozruszają znani Wam z anteny prowadzący, a o oprawę muzyczną zadbają prawdziwe gwiazdy. Atrakcji nie zabraknie!”

Źródło: https://www.eska.pl/lodz/dni-pabianic-wracaja-koncerty-i-mnostwo-innych-atrakcji-juz-4-wrzesnia-program-aa-kq5b-WwTH-uqA7.html

 

Więcej informacji o wydarzeniu – https://centrumtkalnia.pl/dni-pabianic/

DOŁĄCZAJCIE DO WYDARZENIA NA NASZYM PROFILU FACEBOOK 

Wróć