Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
, Odlotowa sobota!

Odlotowa sobota!

W najbliższą sobotę, 29 lutego w Tkalni będzie bardzo odlotowo! W nocy z piątku na sobotę nad sceną w pasażu będziemy wieszać prawdziwy szybowiec SZD-30 Pirat o rozpiętości skrzydeł aż 15 metrów. Dzięki nawiązaniu współpracy z Aeroklubem Łódzkim, piękna, polska konstrukcja będzie cieszyła Wasze oczy przez minimum rok! Musicie to zobaczyć na własne oczy w sobotę! O samym szybowcu i sporcie szybowcowym w Polsce opowiemy Wam w osobnym wpisie.

W sobotę od 14:00 do 18:00 na scenie Tkalni pod szybowcem będzie więcej lotniczych akcentów – swoją ofertę lotów wakacyjnych zaprezentuje Port Lotniczy Łódź, wakacyjne oferty przedstawi także Biuro Podróży ITAKA, którego salon znajduje się w Tkalni. Z kolei Aeroklub Łódzki zaprezentuje komputerowy symulator lotów dronem.

Nie obędzie się także bez nagród! Port Lotniczy Łódź ufunduje bilet lotniczy w dwie strony z Łodzi do Dublina! Wystarczy w sobotę między 14:00, a 18:00 wypełnić formularz konkursowy dostępny na stoisku lotniska na scenie Tkalni i dokończyć w nim zdanie “Latam z Łodzi, bo…”. Najciekawsza, najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona biletem lotniczym.

Regulamin konkursu

Wróć