Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Nowy projekt od kina Helios „Złota Kolekcja Filmowa”

Projekt specjalny: nowy cykl od Helios „Złota Kolekcja Filmowa”!

Helios zaprasza Pabianiczan na nowy cykl „Złota Kolekcja Filmowa”!

Po ponad 100 dniach przerwy kina sieci Helios ponownie czekają na widzów z premierowymi filmami, a także – nowymi projektami specjalnymi! Na szczególną uwagę zasługuje cykl „Złota Kolekcja Filmowa”. W ramach cyklu w każdy wtorek (począwszy od 7 lipca), prezentowane będą najsłynniejsze tytuły, bez których światowa kinematografia nie byłaby taka sama.

Co zdarzyło się w Madison County?

Kto śpiewał deszczową piosenkę?

W celu przypomnienia sobie odpowiedzi na te i inne filmowe pytania, sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów kultowych produkcji XX-wiecznej kinematografii na wtorki ze „Złotą Kolekcją Filmową”. Aż 13 ponadczasowych tytułów zostanie zaprezentowano w ramach cyklu. Co więcej w rewelacyjnie niskiej cenie biletów – tylko 10 złotych!

W najbliższy wtorek widzowie będą mogli obejrzeć amerykański film muzyczny „Śpiewak Jazzbandu” z 1927 roku. Natomiast w kolejnym tygodniu wyświetlony zostanie dramat „Tramwaj zwany pożądaniem”.

21 lipca na ekranach zagości kultowa „Deszczowa piosenka”. A w ostatni wtorek lipca – „Buntownik bez powodu”. Sierpień również zapowiada się naprawdę imponująco. Zaprezentowane zostaną kolejno: „Rio Bravo”, „Co się zdarzyło Baby Jane?”, „Mechaniczna pomarańcza” i „Lśnienie”.

We wrześniu na kinomanów czekać będzie: „Kolor purpury”, „Imperium Słońca”, „Co się wydarzyło w Madison County”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” oraz „Casablanca”.

Najlepsze kreacje aktorskie, znakomici reżyserzy i porywające historie! Sieć kin Helios zaprasza na seanse w ramach „Złotej Kolekcji Filmowej” do kina Helios w Pabianicach. Nieważne czy widzowie będą chcieli przypomnieć sobie najsłynniejsze tytuły, czy też zobaczyć je po raz pierwszy na wielkim ekranie… W każdy wtorek na wszystkich czekać będzie autentycznie kultowy repertuar.

Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie kina Helios: www.helios.pl/ZlotaKolekcja.

Wróć