Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
helios,repertuar kina, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 10-16.03 🎬

REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 10-16.03 🎬

Marcowe przeboje na ekranach Kina Helios w Pabianicach!

Najbliższy tydzień przyniesie kinomanom wiele nowości i różnorodne seanse specjalne. W repertuarze znajdą się premierowe filmy zarówno dla najmłodszych („Wróżka Zębuszka”, „Kot w butach”, „Szczęście Mikołajka”, „Asteriks i Obeliks”), dla fanów muzycznych opowieści („Zadra”), jak i dla dorosłej części widowni („Krzyk VI”, „Kokainowy miś”, „Pokolenie Ikea”, „Creed III”, „Filip”, „Ant-Man i Osa”). Każdy znajdzie coś dla siebie, aby choć na chwilę oderwać się od codzienności. Moc filmowych wrażeń gwarantowana.

W piątek, 10 marca cykl Nocne Maratony Filmowe zaprezentuje wyjątkowy wieczór z uwielbianym przez widzów gatunkiem filmowym w roli głównej! Podczas Mini Maratonu wyświetlone zostaną dwie ostatnie części kultowej serii horrorów „Krzyk” z premierowym pokazem najnowszego filmu „Krzyk VI”.

Miłośnicy cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się w najbliższym tygodniu na aż dwa pokazy. 13 marca Jerzy Skolimowski zabierze kinomanów w podróż przez całą Europę. Polski kandydat do Oscara, „IO” to zapierające dech kinowe widowisko, sensacja festiwalu w Cannes. Już dwa dni później na ekranach Heliosa wyświetlony zostanie dramat „Forever Young”. Piękni studenci zdają egzamin wstępny do słynnej francuskiej szkoły aktorskiej. Obserwujemy ich wzloty, upadki i pierwsze kroki w aktorskim życiu. Czy te doświadczenia wykorzystają do zbudowania wielkich kreacji na scenie?

Bilety na marcowe seanse dostępne są na stronie https://www.helios.pl/60,Pabianice/Repertuar/, w kasie kina oraz w aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także korzystne ceny biletów.

helios,repertuar kina, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 10-16.03 🎬

Wróć