Aktualno艣ci

Godziny otwarcia

DZI艢 OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 12-18.08 🎬

REPERTUAR KINA HELIOS WA呕NY 12-18.08 馃幀

Przygodowy sierpień w kinie Helios w Pabianicach!

Nadchodzący repertuar i moc nowości na ekranach kin Helios gwarantują widzom mega rozrywkę i pełne spektrum emocji. Wśród propozycji znajdą się zarówno filmy familijne, pomagające oderwać się od codzienności animacje i komedie, a także spora dawka akcji, przygód i mocnego kina dająca zastrzyk adrenaliny. Zadowoleni będą również sympatycy kina niezależnego i festiwalowego, na najmłodszych widzów czekają natomiast weekendowe seanse z filmowymi konkursami w roli głównej.

W najbliższy piątek widzowie będą mieli szansę poznać jedynego w swoim rodzaju bohatera, który skradnie ich serca w filmie „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. Znaleziony w dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Piotra Kurozając, dorastał marząc o wielkich przygodach. Teraz gotów jest podjąć każde wyzwanie, żeby udowodnić światu, że nawet ktoś tak nietypowy może zostać bohaterem! Kurozając jest jeszcze ciut nieopierzony i potyka się o własne nogi, ale nadrabia ambicją i entuzjazmem. Wkrótce jednak przygoda sama go odnajdzie! W premierowy weekend (13 i 14 sierpnia) na najmłodszych kinomanów czekają wyjątkowe pokazy tej pozytywnej animacji połączone z konkursami i filmowymi nagrodami. Kolorowy Kurozając przywita wszystkie dzieciaki w kinach Helios!

Druga nowość czekająca na kinomanów od piątku ma kompletnie inny wyraz. 12 sierpnia będzie miał bowiem premierę najnowszy obraz w reżyserii i według scenariusza Jordana Peele’a. Fabuła horroru „NIE!” opowiada o mieszkańcach pewnego miejsca w Kalifornii, którzy dokonują mrożącego krew w żyłach odkrycia… Co to jest „zły cud”? Taką zagadkę ma dla widzów twórca niesamowitych thrillerów „Uciekaj!” i „To my”. Już niedługo przekonamy się, co tym razem zrodziło się w niesamowitej wyobraźni Jordana Peele. Na ekranach wystąpi zdobywca Oscara® Daniel Kaluuya („Judasz i Czarny Mesjasz”), do którego dołączą: Keke Palmer („Ślicznotki”) i nominowany do Oscara® Steven Yeun („Minari”).

Po szczegółowe informacje dotyczące sierpniowego repertuaru warto zajrzeć na stronę www.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.

Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 12-18.08 🎬

Wr贸膰