Aktualno艣ci

Godziny otwarcia

DZI艢 OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
helios,repertuar kina, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 14-20.04 🎬

REPERTUAR KINA HELIOS WA呕NY 14-20.04 馃幀

Helios w Pabianicach zaprasza na ekscytujące seanse filmowe!

Powoli zbliża się weekend, filmowy zawrót głowy przybiera więc tempa! W kinach Helios na kinomanów czeka moc gorących tytułów spod znaku must see! Bogatą listę propozycji otworzą aż trzy różnorodne premiery oraz popularne seanse specjalne. Jedno jest pewne – nie zabraknie wielkich filmowych wrażeń dla widzów w każdym wieku!

Pierwsza z nowości „Skołowani” to polska wersja historii, która podbiła serca widzów we Francji, a później w kolejnych krajach. To pełna uroku, romantyczna opowieść o spotkaniu wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej kobiety. Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

„Renfield” – kolejna premiera na ekranach Heliosa – to nowoczesna odsłona klasycznej historii. Nicholas Hoult wciela się w postać wiernego sługi Drakuli – Renfielda. W tej roli widzowie zobaczą zdobywcę Oscara – Nicolasa Cage’a. Renfield musi bezrefleksyjnie robić wszystko co każde zrobić mu jego Pan, bez względu na to, jak bardzo czuje się upokorzony. Jednak teraz, po wielu latach niewoli, ma wreszcie szansę zacząć nowe życie i sprawdzić, czy istnieje inny świat i inne życie, niż te, które poznał będąc sługą Księcia Ciemności. Nie wie tylko jak to zrobić…

Na fanów mocnych filmowych wrażeń czeka także film akcji „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”. Ta porywająca produkcja przenosi widzów bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Uroczy złodziejaszek oraz banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom.

Bilety na wiosenne seanse filmowe są dostępne na stronie www.helios.pl, w kasach kin oraz w aplikacji mobilnej. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać swoje ulubione miejsca, a także zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

helios,repertuar kina, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 14-20.04 🎬

Wr贸膰