Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
helios,repertuar kina, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 16-22.12 🎬

REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 16-22.12 🎬

Grudniowe nowości na ekranach kina Helios w Pabianicach!

Mimo zbliżającego się końca roku, filmowa machina z nowościami nie zatrzymuje się nawet na chwilę. W kinie Helios w Pabianicach, gdzie w każdy piątek na kinomanów czeka nowa porcja premier, ekranami zawładnie druga część wielkiego światowego hitu w reżyserii Jamesa Camerona. Repertuar uzupełniają familijne hity, polska komedia w gwiazdorskiej obsadzie oraz cenione przez widzów cykliczne seanse specjalne.

16 grudnia przyniesie fanom produkcji Jamesa Camerona moc emocji na najwyższym poziomie. Tego dnia będzie miała bowiem miejsce premiera kontynuacji wielkiego światowego hitu. Akcja porywającego filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć… W zjawiskowej produkcji występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

W niedzielę 18 grudnia, o godzinie 10:30, sieć kin Helios zaprasza na kolejną porcję bajkowych niespodzianek w cyklu Filmowe Poranki z pozytywną animacją dla całej rodziny – „Bing”. Tytułowy bohater jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Projekcję tradycyjnie poprzedzają konkursy i zabawy w sali kinowej.

Miłośników animacji ucieszą z pewnością seanse rozśpiewanego filmu „Wielki zielony krokodyl domowy”. Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle’a – śpiewającego krokodyla (Shawn Mendes), który uwielbia kąpiele, kawior oraz muzykę i mieszka na strychu ich domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy na Lyle’a czycha zły sąsiad, Primmowie muszą połączyć siły z właścicielem Lyle’a, Hectorem P. Valenti (Javier Bardem), aby pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości!

Filmowe emocje to świetny pomysł na niezapomniany czas w gronie bliskich. Bilety dostępne są na stronie www.helios.pl oraz w kinowych kasach. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także najbardziej korzystne ceny biletów.

helios,repertuar kina, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 16-22.12 🎬

Wróć