Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
helios,repertuar kina,kino helios, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 21-27.07.2023 🎬

REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 21-27.07.2023 🎬

Gorące premiery od piątku w kinie Helios w Pabianicach!

W nowym repertuarze kina Helios nie mogło zabraknąć najbardziej wyczekiwanych blockbusterów tego roku! Już od piątku widzowie będą mogli oglądać premierowe pokazy filmu „Barbie” oraz „Oppenheimer”. Ponadto na fanów Toma Cruise’a czeka „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 1”, a na wielbicieli animacji: „Między nami żywiołami”, „MAVKA i Strażnicy Lasu” oraz „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”.

„Barbie” – pierwszy film w aktorskiej wersji stworzony po ponad 40 animacjach, to komedia oparta na kultowych lalkach firmy Mattel. Mimo że szczegóły fabuły wciąż pozostają zagadką, wiadomo, że tytuł utrzymany jest w satyrycznej konwencji, a opowiadać będzie o przygodach słynnej lalki po wyrzuceniu z Barbielandu – bohaterka grana przez Margot Robbie okaże się niewystarczająco idealna, by mieszkać w tej baśniowej krainie. Wraz z wiernym Kenem będzie więc musiała poradzić sobie w prawdziwym świecie.

Kolejną nowością na ekranach jest film biograficzny „Oppenheimer”. Robert Oppenheimer w czasie II Wojny Światowej był dyrektorem programu rozwoju broni jądrowej “Manhattan”. Poza działalnością związaną z bronią atomową, Oppenheimer miał ogromne osiągnięcia w innych dziedzinach fizyki między innymi w badaniach czarnych dziur oraz promieniowania kosmicznego. Był oskarżany przez amerykański rząd i służby o powiązania z ruchem komunistycznym oraz działalność szpiegowską. W latach 50. został pozbawiony dostępu do tajnych dokumentów…

Helios zaprasza także na kino familijne! 

Animacja „Między nami żywiołami” Disneya i Pixara to pełnometrażowy film opowiadający o Mieście Żywiołów, gdzie obok siebie mieszkają przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza.

Kolejną propozycją dla rodzin jest „MAVKA i Strażnicy Lasu”. Wróżka Mavka i muzykant Łukasz stają się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwita jak czarodziejski kwiat. Sielankę burzy próżna i chciwa księżniczka, która postanawia wykraść źródło życia strzeżone przez Mavkę.

Najmłodszych widzów ucieszą również seanse animacji „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film”. Kiedy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem.

Szczegóły dotyczące wszystkich seansów dostępnych w aktualnym repertuarze znaleźć można na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz kasach kinowych. Kupując bilet wcześniej widzowie mogą zaoszczędzić więcej w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

helios,repertuar kina,kino helios, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 21-27.07.2023 🎬

Wróć