Aktualno艣ci

Godziny otwarcia

DZI艢 OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
helios,repertuar kina, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 21-27.10 🎬

REPERTUAR KINA HELIOS WA呕NY 21-27.10 馃幀

Jesienny repertuar pełen gwiazd w Kinie Helios w Pabianicach!

Kolejny październikowy tydzień w kinie Helios w Pabianicach dostarczy widzom wyjątkowych wrażeń. Filmy, które sieć przygotowała w nadchodzącym tygodniu to mocne pozycje, które śmiało mogą konkurować z zeszłotygodniowymi premierami. Dla jednych będzie to nieziemska przygoda z superbohaterem Uniwersum DC, a dla innych – odważna polska komedia twórców hitów „Testosteron” i „Lejdis”. Nie zabraknie także emocji, które zapewni finałowy odcinek serialu HBO „Ród smoka”. Na sympatyków kina familijnego czeka natomiast klasyczna historia w nowej odsłonie, a więc szykuje się kolejny relaksujący czas w kinie.

Długo wyczekiwana premiera najnowszej produkcji z Uniwersum DC nadchodzi! To „Black Adam” i sam Dwayne Johnson w roli tytułowej. To pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który wprowadza do kinowego uniwersum tego bohatera. Prawie 5000 lat po otrzymaniu olbrzymich mocy starożytnych bogów – i prawie równoczesnym uwięzieniu – Black Adam zostaje uwolniony z ziemskiego grobowca. Teraz jest gotów wymierzyć współczesnemu światu osobliwie pojmowaną sprawiedliwość. Warto zostać w kinie do samego końca, ponieważ scena po napisach… będzie istną bombą!

Zgubiony na balu pantofelek to nic w porównaniu z zaczarowanym w mysz księciem. Ulubieni bohaterowie powracają w nowym filmie „Kopciuszek i Kamień Życia”, który aż tętni od przygód i magicznych bohaterów. Kopciuszek wraz z początkującą czarodziejką i dwiema rozgadanymi myszami stawia sobie za punkt honoru, aby odczarować księcia Alexa. Żadne magiczne zaklęcia nie chcą odwrócić złego uroku, więc jedynym sposobem na przywrócenie ukochanemu ludzkiej formy jest odnalezienie legendarnego Kamienia Życia. Tak zaczyna się na pełna przygód, cudów i niebezpieczeństw wyprawa do dalekich krain. W sobotni poranek 22 października film zostanie zaprezentowany również w nowym cyklu Heliosa – Seanse przyjazne sensorycznie, gdzie panują odpowiednie warunki dla widzów z nadwrażliwością na bodźce.

Twórcy „Testosteron” i „Lejdis” zapraszają na najnowszą zwariowaną komedię – „BEJBIS”. Ada i Mikołaj są szczęśliwym małżeństwem. Uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami piętnastolatki, mają grono wiernych przyjaciół. Słowem polska klasa średnia w średnim wieku. Tę z trudem budowaną i utrzymywaną konstrukcją poważnie zachwieje nowy członek rodziny. Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej nocy, na świat przyjdzie Janek, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu! Jak poradzą sobie w tej sytuacji bohaterowie? Może być naprawdę zabawnie… 26 października film będą mogły zobaczyć również wszystkie fanki cyklicznych spotkań Kino Kobiet. Fantastyczna, luźna atmosfera imprezy, skupionej wyłącznie na kobietach sprawia, że seanse są absolutnie wyjątkowe!

23 października w cyklu Filmowe Poranki na młodych widzów czeka spotkanie z mieszkańcami miasteczka Pontypandy i dzielnym Strażakiem Samem, który od lat podbija serca małych widzów na całym świecie. Sam, jak na bohatera przystało, nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. Tradycyjnie projekcję Filmowych Poranków poprzedzą konkursy i zabawy w sali kinowej.

helios,repertuar kina, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 21-27.10 🎬

Wr贸膰