Aktualno艣ci

Godziny otwarcia

DZI艢 OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 22-28.04 🎬

REPERTUAR KINA HELIOS WA呕NY 22-28.04 馃幀

Mocne uderzenie filmowe w kinie Helios w Pabianicach w Tkalni!

Świąteczna gorączka już za nami, a więc to idealny czas, aby wybrać się do kina Helios, gdzie już od piątku widzowie znajdą konkretną porcję rozrywki. Wśród piątkowych premier znajdą się trzy bardzo mocne i wyczekiwane filmy, które ucieszą kinomanów w różnym wieku. Oprócz premier na widzów czekać będzie wiele nowości repertuarowych oraz cykliczne spotkania Heliosa z fanami polskiego kina, z milusińskimi na niedzielnych porankach oraz zagorzałymi sympatykami piłki nożnej podczas rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA.  

Pierwsza z gorących premier – „Wiking” – przeniesie widzów w X wiek do mroźnej Islandii. Film przedstawia historię księcia Wikingów, który wraca po latach na swoje ojczyste ziemie, aby dotrzymać przysięgi złożonej w dzieciństwie: pomścić ojca, ocalić matkę, zabić wuja. Przysięgę składa jako chłopiec, któremu wuj odbiera rodziców – morduje ojca i porywa matkę. Dwie dekady później ostrze sprawiedliwości dosięga oprawcę!

W kolejną filmową podróż, tym razem do słonecznego Meksyku, zabierze widzów Nicolas Cage w zwariowanej komedii „Nieznośny ciężar wielkiego talentu”, w której gra podupadającego finansowo hollywoodzkiego aktora… Nicolasa Cage’a! Aby podreperować swoje finanse aktor przyjmuje zaproszenie urodzinowe od tajemniczego fana milionera Javiego, który chce spełnić swoją zachciankę. W całej akcji ma swój udział amerykański rząd i CIA, które rozpracowuje bossa kartelu – Cage staje się więc ich szpiegiem.

Trzecia premiera wkracza na ekrany kin Helios z prędkością błyskawicy, a to za sprawą głównego bohatera – kosmicznego jeża o imieniu Sonic. „SONIC 2. Szybki jak błyskawica” to druga część przygód zwariowanego niebieskiego jeża na naszej planecie. Tym razem Sonic łączy swe siły w celu ratowania świata z nowym przyjacielem, Tailsem. Miłym i szlachetnym żółtym lisem o dwóch ogonach, dzięki którym może latać. Razem stawią czoła złowieszczemu Doktorowi Robotnikowi i jego pomocnikowi Knuckles’owi, którzy planują zdobyć Magiczny Szmaragd. Szykuje się epicki pojedynek na wielkim ekranie!

W kinach Helios wciąż królują najnowsze przygody bohaterów słynnej serii Fantastyczne Zwierzęta. Tym razem w filmie „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” widzowie będą pojedynku największych Czarodziejów i najmocniejszych zaklęć, które mają zapobiec przejęciu świata magii przez arcyzłego Grindelwalda. Profesor Dumbledore wierzy, że jedynym nieustraszonym, który stanie na czele drużyny broniących ich świata jest Newt Skamander. Zapowiada się starcie jakiego nie widział jeszcze świat!

24 kwietnia Helios zaprasza na Filmowe Poranki w nowej odsłonie z bohaterami popularnej serii „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”. Marinette i Adrien, zostają wybrani na super-bohaterów Paryża: Biedronkę i Czarnego Kota. Każde z nich ma Miraculum, biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami (Kwami), które dają im moc. Ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w mieście, tworząc coraz to groźniejszych super-złoczyńców.

Kontynuując cykl codziennych bezpłatnych seansów w języku ukraińskim Helios zaprasza od najbliższego piątku (22 kwietnia) na dwa filmy każdego dnia. Pierwszy zestaw bajeczek – „44 koty” – został przygotowany z myślą o najmłodszych widzach, dlatego też zostanie wyemitowany w wersji z ukraińskim dubbingiem. Trochę starszych widzów zainteresuje film „Operacja Mumia” w wersji z ukraińskim lektorem – historia młodych detektywów na tropie egipskich zagadek, mumii i klątwy Tutenchamona.

25 kwietnia cykl Kino Konesera zaprezentuje film „Najgorszy człowiek na świecie” nominowany w tym roku do Oscara® w dwóch kategoriach i nagradzany na wielu festiwalach filmowych na całym świecie. To historia Julie – młodej, entuzjastycznej dziewczyny przed 30-tką, która robi rekonesans swojego życia pełnego rozterek. Swoistego rodzaju filmowa droga odkrywania własnego miejsca i planowania przyszłości.

26 i 27 kwietnia sportowe emocje sięgną zenitu! We wtorek w półfinałach Ligi Mistrzów UEFA zagrają bowiem Manchester City z Realem Madryt. Dzień później naprzeciw siebie staną piłkarze z Liverpoolu i Villreal. Takich emocji na dużym ekranie nie może przegapić żaden fan futbolu!

W czwartek, 28 kwietnia w cyklu Kultura Dostępna sieć zaprasza na film „Magdalena”, który przedstawia młodą matkę próbującą pogodzić życiową pasję z odpowiedzialnym życiem. Bohaterka kocha muzykę, która jest jej formą komunikacji ze światem bowiem dziewczyna nie mówi. Kiedy spotyka na swej drodze znaną DJ’kę, jej marzenia mają szansę się spełnić, lecz na drodze do nowego życia staje traumatyczna przeszłość.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie bliskich! Szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru dostępne są na stronie: www.helios.pl oraz w nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Planując wizytę w kinie i kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić. Do zobaczenia na wiosennych seansach!

 

Helios zaprasza na najlepsze filmy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach, REPERTUAR KINA HELIOS WAŻNY 22-28.04 🎬

Wr贸膰