Sklepy

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 21:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Wróć
Na Gramy - Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice

Na Gramy

Pon - Sob:

9:00 - 21:00

Niedz handlowe:

9:00 - 20:00

Rekrutacja:

[email protected]

Wkrótce na terenie Tkalni otworzy się sklep, w którym będziecie mogli robić zakupy w sposób ekologiczny – Na Gramy – sklep bez plastiku.

Na Gramy to sklepy z pełną ofertą zero waste – znajdziecie tu równie żywność na wagę, kosmetyki naturalne, środki czystości na wagę oraz akcesoria.

Pierwszy sklep Na Gramy powstał w Łodzi w październiku 2019 roku. Sami, jako konsumenci, z troski o naszą planetę, szukaliśmy miejsca, gdzie moglibyśmy robić zakupy w sposób ekologiczny. Jako że takiego miejsca nie było, postanowiliśmy sami je stworzyć 🙂

W swojej ofercie sklep Na Gramy ma:

  • produkty spożywcze na wagę (ryż, makarony, mąki, kasze, rośliny strączkowe, przyprawy, orzechy, nasiona, herbaty, kawy, suszone owoce, oleje itd.)
  • kosmetyki naturalne w ekologicznych opakowaniach
  • ekologiczne środki czystości na wagę
  • akcesoria zero waste (woskowijki – substytut folii spożywczej lub aluminiowej; worki i woreczki na zakupy; wielorazowe kubki, słomki stalowe bądź bambusowe, szczoteczki do zębów; wielkorazowe bądź kompostowane produkty higijeniczne)
  • książki związane z tematyką zero-waste / eko / wege
  • rękodzieło i inne produkty z recyklingu (torby, plecaki, notesy, biżuteria, świece sojowe itd.)

Zakupić produkty Na Gramy można do własnego opakowania albo do darmowych opakowań w sklepie – słoików “bumerangów”, toreb “bumerangów”.

Aktualności / wydarzenia / promocje