Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
, Tkalnia – wynajem lokalu handlowo-usługowego

Tkalnia – wynajem lokalu handlowo-usługowego

Oferujemy wynajem lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 140 m², położonego w prestiżowej lokalizacji – przy C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Lokal usytuowany jest w centrum handlowym z wejściem bezpośrednio od ulicy.

Powierzchnia idealnie sprawdziłaby się na kameralną restaurację z możliwością organizacji zewnętrznego ogródka bezpośrednio przed lokalem.

Za sprawą dużych okien, które zapewniają dobry dostęp światła dziennego – lokal jest jasny i doświetlony, a wysokie sufity zapewniają naturalną cyrkulację powietrza. Powierzchnia wykończona jest w wysokim standardzie z możliwością dowolnej aranżacji przez najemcę. Ponadto obiekt wyposażony jest w czujniki dymu, całodobowy monitoring oraz ochronę. Obiekt jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością.

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, rekreacyjnych oraz handlowych jak sieciowe salony znanych marek, restauracje, czy bilard. Tkalnia jest najczęściej odwiedzanym centrum handlowym w Pabianicach. Budynek otoczony jest dużym parkingiem.

📞 Zadzwoń: 530 353 749 📞

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. 

Wróć