Aktualności

Godziny otwarcia

DZIŚ OTWARTE
9:00 - 20:00

Lokalizacja

Pabianice ul. Grobelna 8

Tkalnia
Tkalnia Pabianice - zmieniamy się dla Was, ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Dzień dobry! Mamy nadzieję, że o siebie dbacie i nie wychodzicie niepotrzebnie z domów. My robimy wszystko żeby ten trudny czas wykorzystać jak najlepiej.

Cały czas trwają prace nad urządzeniem dwóch antresol na pasażu Tkalni. Oddamy Wam do użytku ponad 200 metrów kwadratowych przestrzeni z wygodnymi kanapami, fotelami, pufami, strefą dla dzieci, a nawet stojakami z konsolami Playstation Wkrótce pokażemy Wam najświeższe zdjęcia z nowych przestrzeni.

Pandemia to jednak przede wszystkim bardzo wymagający czas dla wszystkich służb medycznych. Starając się pomóc jak możemy, przekazaliśmy 10 000 zł dla Pabianickiego Centrum Medycznego na zakup najbardziej potrzebnych środków medycznych i ochrony osobistej.

Inwestor Tkalni, Grupa A&A, w razie potrzeby jest też gotowa nieodpłatnie użyczyć dużą przestrzeń magazynową przy ul. Grota-Roweckiego na rzecz wsparcia w walce z pandemią dla lokalnych służb medycznych lub mundurowych. Informację o naszej gotowości wsparcia logistycznego przekazaliśmy Prezydentowi Miasta Pabianice.

Zachęcamy Was do pozostania w domach. Jeśli musicie wyjść po niezbędne zakupy, dla przypomnienia w Tkalni działają (z zachowaniem wszystkich aktualnych środków bezpieczeństwa) dwa sklepy (z wejściem bezpośrednio z parkingu):
– Drogeria Hebe, w godz. 9:00-18:00;
– Sklep zoologiczny Leopardus w godz. 10:00-18:00.

Życzymy dużo zdrowia, rozsądku i uśmiechu, do zobaczenia wkrótce!

Wróć